Mission: bleh

22. december 2012 at 11:04

Mission: Kill everyone

in progress..
 
Kamilly Stevens. Miluju jídlo, filmy, skateboarding, hry, komiksy, vans, hurley, košile, conversky, kšiltovky, batmana, hokej, auta, seattle, star wars, airsoft, město, kde žiju, rebellion, dougieho, halloween, fantasy, bitky a další věci na který si momentálně nemůžu vzpomenout.

Nesnáším školu, uklízení, lži, školu, děti - dobře, těch se bojím, hlad, upíří deníky, školu, přechody, narozeniny, rap, hip-hop, oblečení co kouše a asi dalších bžilion věcí.

Dost často nezačínám velkým písmenem, mám jorkšíra, sestru, chtěla bych huskyho, pořídím si ještěrku, často spím, furt žeru, miluju zimu a sníh, moje články většinou nemají moc textu, nedokážu se starat o blog, vadí mi, když na mě hmataj lidí, který neznám dost dobře, chodím rychle, neumím se chovat ve společnosti, mám ráda vyvýšeniny, což je důvodem, proč často sedím na skříni nebo střeše, chtěla bych, aby mi bylo 14 nebo 15, věnuju se filmům a doufám, že aspoň jeden z mých projektů výjde, ráda se nebojím, jedla bych jenom pizzu a nenosím nic radši než košile.